Hareket Dedektörü

Hareket Dedektörü

Güvenlik sisteminizin bir parçası olan hareket dedektörü, belirli bir hacimden büyük olan ve ısı yayan nesnelerin hareketini algılayarak Pronet Alarm Merkezi’ne sinyal iletilmesini sağlayan bir soygun ihbar dedektörüdür.

Manyetik Kontak

Manyetik Kontak

Manyetik kontaklar, evinize giriş imkanı sağlayan kapı, pencere, sürgülü kapı, havalandırma kapağı gibi girişlere yerleştirilen ve bu girişlerin herhangi bir hırsızlık durumunda zorlanması, açılması sonucu alarm sinyallerini Pronet Alarm Merkezi’ne ileten ve sirenlerin devreye girerek çalmasını sağlayan cihazdır. Yerinden oynatıldığında evinize giriş imkanı verebilecek her türlü yerde kullanılması mümkündür.

Şifre Paneli

Şifre Paneli

Şifre paneli, alarm sisteminizi yönetmenize ve gözlemenize yarayan cihazdır. Bu panel ile sisteminizin kurulması, kapatılması, programlanması, alarm ve arıza bilgilerinizin takibi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Harici Siren

Harici Siren

Harici Siren, alarm anında ışık (flaşör) ve yüksek şiddetli bir ses çıkararak çevredeki kişileri uyaran ve caydırıcı özelliği olan bir cihazdır. Sireni evinizin dışında, görülebilecek bir yere yerleştirilmesi caydırıcılığı artırır. Kablosunun kesilmesi durumunda, mevcut aküsü devreye girer ve çalmaya devam eder.

Uzaktan Kumanda

Uzaktan Kumanda

Uzaktan kumanda, kablosuz güvenlik sistemlerinde sisteminizin, şifre panelinden uzak bir noktadan kurulması ve kapatılmasına yarayan, anahtarlık biçimindeki kumandadır. Bu cihaz, aynı zamanda, panik butonunun işlevini de gerçekleştirir.

Panik Butonu

Panik Butonu

Panik butonu, evinizde başınıza gelebilecek herhangi bir acil durum anında el ile yardım çağrısı yapmanıza yarayan butondur. Güvenlik sisteminiz kurulu olmasa dahi bu buton çalışır vaziyette olup, butona bastığınız anda Pronet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderilir.

Duman Dedektörü

Duman Dedektörü

Güvenlik sisteminizde bulunan duman dedektörü bir yangın ihbar dedektörüdür. Herhangi bir yangın durumunda ortamda oluşan dumanı algılayarak Pronet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderir. Güvenlik sisteminiz kurulu olmasa bile tıpkı panik butonu gibi kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.

Isı Dedektörü

Isı Dedektörü

Güvenlik sisteminizde bulunan ısı dedektörü bir yangın ihbar dedektörüdür. Ortamda oluşan ani ısı değişikliklerinde ya da ortam ısısı belirli bir eşiği aştığında durumu algılayarak Pronet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderir. Güvenlik sisteminiz kurulu olmasa bile tıpkı duman dedektörü gibi kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.