FENERBAHÇE SPOR KULUBUNE NASIL UYE OLUNUR

FENERBAHÇE SPOR KULUBUNE NASIL UYE OLUNUR

ÜYELİK VE TEMSİLCİ ÜYELİK AVANTAJLARI

  • Üyeler doğrudan kongrelere katılma, seçme ve seçilme hakkına sahiptir.
  • Temsilci üyeler ise, Fenerbahçe Spor Kulübü Şube‘lerinin Yönetim Kurullarına seçilerek doğal delege olarak veya Şube’lerde delege seçilmek suretiyle, kulüp genel kurullarına katılma, seçme ve seçilme hakkına sahip olabilirler.
  • Yurdun dört bir yanına kurulan ve kurulacak olan Fenerbahçe Spor Kulübü Şubeleri’nde, asgari 10.000 m2 alan içinde yer alacak, içinde yüzme havuzu, sosyal tesis, halı saha, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları olan Fenerbahçe Evleri kurulacaktır. Üyelerimiz bu tesislerden faydalanabilecektir.
  • Ayrım yapmaksızın tüm üyelerimiz kendilerine verilecek Fenerbahçe Spor Kulübü Üyelik Kartı ile, kulübümüzün sahip olduğu tesislerden, spor alanlarından ve üyelerimize sağlanan diğer birçok imkandan çok özel  fiyatlarla faydalanabilecektir.
  • Ayrım yapmaksızın tüm üyelerimiz Fenerium ve Fenercell ‘den indirimli olarak alışveriş yapacak, Fenerbahçe Spor Okulları ve Fenerbahçe Koleji’nden indirimli olarak yararlanacaktır.
  • 2014 yılı Kasım ayı başı itibarıyla, Türkiye’nin en büyük üye avantaj programı başlatılacaktır. Türkiye ‘deki birçok ilde, yüzlerce anlaşmalı işyerinde Fenerbahçe üyelerine özel indirimler, kampanyalar, kişiye özel avantajlar sunulacaktır. Üyelerimize alışverişlerinde büyük maddi tasarruf imkanı sağlanacaktır. Anlaşmalı kurumlarımız hedef1milyonuye.com adresinden takip edilebilir.
  • Çok yakında Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Derneği faaliyete geçecektir.
  • 31 Mart 2015 ‘e kadar üyeliği tamamlanan ve aidatını yatırmış olan kişiler Mayıs/Haziran 2015 ‘te yapılacak olan Genel Kurul’da oy kullanabilecektir.

Fenerbahçe Kadıkoy Şubesi Toplantı Çağrısı

 

Fenerbahçe Kadıköy Şubesi Temsilci Üyeleri’ne

Bilindiği gibi Kadıköy Şube Kongresi çoğunluk sağlandığı taktirde 01 Şubat 2015 de , sağlanamadığı takdirde ise 08 Şubat 2015 de Faruk Ilgaz Sosyal tesislerimizde yapılacaktır.

Bu seçimlerde Kadıköy şube Yönetim ve denetim Kurulları ile delegeleri seçilecektir.

Kongre’ye hazırlanmak ve yeni dönemde ilgili kurullarda ve komitelerde görev almak isteyenlerle şube programı taslağı hazırlamak üzere bir toplantı düzenlenmiştir.

Oldukça yoğun bir mesai gerektirecek , zaman ve emek isteyen ve Fenerbahçemiz için doğru ve güzel projelerin üretilip uygulanması ile, 1 Milyon Üye kampanyasının hedefine ulaştırılması doğrultusunda ağır bir sorumluluk gerektiren bu çalışmanın içinde görev almak isteyen temsilci üyelerimiz as başkanımız Turan ŞAHİN’in katılımıyla 29 Ocak 2015 Perşembe günü 18.00 de Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı 1907 tribününde bir toplantı yapılacaktır.

Katılacak olan temsilci üyelerimizin ad, soyad ,telefon ve e-mail adreslerini 29 Ocak saat 13:00 a kadar Kadıköy Şube sekreterliğine bildirmelerini rica ederiz

Tel: 0216 542 16 85-86

E-mail : kadikoysube@fenerbahce.org

Aziz Yıldırım Başkanımız

Başkanımız Aziz Yıldırım: "Temsilci Uye Başkan Olabilir"

Başkanımız Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi'nin 144 no'lu Şubat 2015 sayısına verdiği röportajın tamamı şöyledir:
 
 1998 yılında seçildiği Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı’nda 17. yılını ifa ediyor, Başkanımız Aziz Yıldırım… 

 Gerek yurtta, gerekse cihanda nice şampiyonluklar, kupalar, Olimpiyat madalyaları kazanıldı Sayın Başkanın yönetiminde… 
 
 Rüyalar da gerçekleşti, ayak basmaya çekindiğimiz statlar, 5 yıldızlı otel zarafetinde hizmete sunuldu.
 
 Topuk Yaylası inşa edildi.
 
 Tesisler, havuzlar, teneke barakalardan dönüştürüldü.
 
 Badireler, ihanetler, kumpaslar hiçbiri ama hiçbiri Fenerbahçe’sini söküp alamadı kalbinden… 
 
 “Dar ağacında olsak bile, son sözümüz Fenerbahçe” cümlesini kurandı Aziz Yıldırım… Özgürlüğü elinden alındığında sarf ettiği sözler daha yeni yeni kafalara dank etmekte…  
 
 “Ne şikesi, memleket elden gidiyor”u hangimiz unutabiliriz ki?
 
 “Günün adamı olmaya çalışma, hakikatin adamı olmaya çalış. Çünkü gün değişir, hakikat değişmez.” demiş Hazreti Mevlana… 
 
 Başkanımızın, dillendirdiği o hakikatler şimdi ortaya çıkmıyor mu teker teker?
 
 Sayın Başkanımız yine doğruları söyledi, yine gerçekleri dile getirdi röportajımızda… 
 
 Kapısını çaldığımızda, 200’e yakın güvercinleri ile karşıladı bizi Başkanımız…
 
 Her defasında Fenerbahçe’ye saldıran, zarar vermek için bin bir takla atanlara haddini bildiren Başkanımız Aziz Yıldırım, sandalyesine oturmuş, özgürlük simgesi sayılan güvercinlerinin taklalarını izliyor ve bizlere izlettiriyordu.
 
 Bahar havasını andıran güneşli bir Pazar günüydü…
 
 Birden daha bir ışıl ışıl oldu ortam, YAZ geldi, Dünya tatlısı YAZ, Başkanımızın kızı, güvercinlerle beraber uçacak gibiydi. Heyecanla koştu babasına…
 
 Bu devasa camiayı yönetmek için ne gecesi vardı ne de gündüzü babasının. 
 
 Şimdilerde ise dünyanın en büyük projesi olan “HEDEF 1 MİLYON ÜYE” etkinlikleri için, yurdun dört bir yanına giden Başkanımızı özlüyordu YAZ… 
 
 Yapacak bir şeyi yok, Fenerbahçe’ye hayatını adamış bir babaydı Aziz Yıldırım…
 
 Darağacında olsa bile son sözüydü Fenerbahçe, değil başkanlık, “Kapısında bekçilik bile yaparım” dediği bir sevdaydı…
 
 Ve… Başkanlığı döneminde yayın hayatına başlayan Fenerbahçe Dergisi bu sayısı ile 13. yaşını kutluyordu. 13. yılın da gururuyla uzun bir röportaj gerçekleştirdik Başkanımızla.
 
 Fenerbahçemiz ve Türk sporu ile ilgili çarpıcı açıklamaları, çok değerli uyarıları oldu Sayın Başkanın…